YENİLİKÇİ BİR BAKIŞ AÇISIYLA PILATES DERSLERİNİZİ CANLANDIRACAK VE VERİMİ ARTTIRACAK BİR YAPIYI ÖĞRENECEĞİNİZ BU TUR KAPSAMINDA, REFORMER TOWER MOVING CARRIAGE, REFORMER JUMPBOARD VE GLIDING DISC HAREKET REPERTUARINI ÖĞRENECEKSİNİZ. TOPLAM 2 GÜN 16 SAAT SÜRECEK BU WORKSHOP İÇERİĞİ DÜNYADA PILATES METODUNU YÖNLENDİREN KURULUŞ OLAN NATIONAL PILATES CERTIFICATION PROGRAM TARAFINDAN 16 KREDİLİK SERTİFİKAYA SAHİPTİR. WORKSHOPU ULUSLARARASI MASTER TRAINER & NCPT OLAN İBRAHİM ÇÖLÇİMEN ÖĞRETECEKTİR. WORKSHOP HER ÜLKENİN KENDİ DİLİNDE SİMULTANE ÇEVİRMEN İLE YAPILACAKTIR.

PILATES WEEKEND TOUR, DÜNYADA 15 LOKASYONDA ÖĞRETİLECEKTİR.

 

REFORMER TOWER MOVING CARRIAGE

Daha fazla nasıl verim alabilirim? Stabilizasyonu iyileştirmek için daha çeşitli ne yapabilirim? Derslerimde yenilik yapmak istiyorum, ama nasıl? REFORMER TOWER MOVING CARRIAGE hepsi için en iyi bedeli öder. İki yönlü direnç sistemini uygulayarak, hareketlerin her anında sürekli çekime maruz kalıyoruz. Egzersiz yaptırdığınız her birey, bu formatı fazlasıyla sevecektir.

 

BM CONTROL EDUCATION ilkeleri çerçevesinde tasarlanan bu workshopta öğreneceğiniz bilgilerle, egzersizleriniz daha kaliteli ve eğlenceli olacaktır.

 

 

REFORMER JUMPBOARD

JUMPBOARD, Pilates yönteminin en etkili ekipmanlarından biri olan Reformer'a bağlı yatay düzleme sıçrama sağlayan mucizevi bir aparattır. Üzerinde yüzlerce yeni hareket varyasyonu oluşturabileceğiniz bu cihaz ile tüm ekipmanlarda, her yaş grubuna göre egzersiz yaptırabileceksiniz.

 

BM CONTROL EDUCATION ilkeleri çerçevesinde tasarlanan bu workshopta öğreneceğiniz bilgilerle, egzersizleriniz daha kaliteli ve eğlenceli olacaktır.

 

 

GLIDING DISC

GLIDING DISC, büyük bir ekipmanda olan depolama ve taşıma sorunu olmayan çok yönlü bir egzersiz parçasıdır. GLIDING DISC çekirdek kasları merkeze alarak bütün kas gruplarına yönelik egzersiz yapmanıza olanak sağlar. GLIDING DISC’i parke zeminlerde veya halıda kullanabiliyorsunuz. Ayrıca, zeminde kayabilecek herhangi bir bez parçası ile bile egzersizlerin yapılması olanaklıdır

 

BM CONTROL EDUCATION ilkeleri çerçevesinde tasarlanan bu workshopta öğreneceğiniz bilgilerle, egzersizleriniz daha kaliteli ve eğlenceli olacaktır..

 

TARİHLER

 

TÜRKİYE - İZMİR - 19-20 MART 2022

KKTC - LEFKOŞA - TARİH YAKINDA AÇIKLANACAK

İSRAİL - TEL AVIV - 7-8 MAYIS 2022

TÜRKİYE - İSTANBUL - TARİH YAKINDA AÇIKLANACAK

ARJANTIN - SALTA - 9-10 TEMMUZ 2022

BREZİLYA - CURITIBA - 16-17 TEMMUZ 2022

ŞİLİ - SANTIAGO - 20-21 AĞUSTOS 2022

EKVATOR - GUAYAQUIL - 27-28 AĞUSTOS 2022

AZERBAYCAN - BAKÜ - TARİH YAKINDA AÇIKLANACAK

İSPANYA - MADRİD - TARİH YAKINDA AÇIKLANACAK

İSPANYA - ELCHE - TARİH YAKINDA AÇIKLANACAK

JAPONYA - TOKYO - TARİH YAKINDA AÇIKLANACAK